هیرمانا
یکشنبه , تیر ۲۰ ۱۴۰۰
خانه / خرما مضافتی / خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی سه ردیفه بم

خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی سه ردیفه بم

خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی سه ردیفه بم با کمترین قیمتی که فکرش را می کنید، امکان پذیر از طریق این مجموعه می باشد. اولین نفری باشید که راز خرید آسان خرما مضافتی را می داند.

خرما مضافتی سه ردیفه لوکس بم

خرما مضافتی لوکس بم به صورت های مختلفی ممکن است بسته بندی شود:

 • جعبه های سه ردیفه: این جعبه ها شامل ۴۸ عدد رطب و یا خرمای مضافتی لوکس بم هستند. وزن این جعبه ها با توجه به سایز و رطوبت خرما مضافتی لوکس بم چیزی بین ۵۵۰ گرم تا ۷۵۰ گرم است. وزن مادر کارتن های شامل ۱۲ جعبه ای آن از ۶/۵ کیلوگرم تا ۹/۵ کیلوگرم با توجه به کیفیت خرما متفاوت است.
 • جعبه های دو ردیفه مخصوص: این جعبه ها شامل ۳۲ عدد رطب یا خرمای مضافتی لوکس بم هستند. وزن این جعبه ها با توجه به سایز و رطوبت خرما مضافتی لوکس بم چیزی بین ۳۸۰ گرم تا ۵۲۰ گرم است. وزن مادر کارتن های شامل ۱۶ جعبه ای آن از ۶ کیلوگرم تا ۹ کیلوگرم با توجه به کیفیت خرما متفاوت است.
 • جعبه های دو ردیفه: این جعبه ها شامل ۵۰ عدد خرما یا رطب مضافتی لوکس بم هستند. وزن این جعبه ها با توجه به سایز و رطوبت خرما مضافتی لوکس بم بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ گرم می باشد. وزن مادر کارتن های ۱۲ جعبه ای آن از ۷ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم، با توجه به کیفیت خرما متفاوت است.
 • جعبه های شفاف IML: شامل ۴۸ عدد رطب مضافتی لوکس بم هستند. علت شفاف بودن این ظروف این است که، این ظروف حس خوبی را به مصرف کننده القا می کند. وزن این جعبه ها با توجه به سایز و رطوبت خرما مضافتی لوکس بم بین ۶۰۰ تا ۷۵۰ گرم می باشد. وزن مادر کارتن های ۱۲ جعبه ای آن از ۸ کیلوگرم تا ۹ کیلوگرم، با توجه به کیفیت خرما متفاوت است.
 • جعبه های ۲/۵ کیلویی: این جعبه ها شامل خرما مضافتی یا رطب مضافتی لوکس بم به شکل فله یا چیده شده است. وزن مادر کارتن های ۸ جعبه ای آن حدود ۲۰ کیلو است.
 • کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی: در این کارتن ها انواع خرما مضافتی و رطب مضافتی لوکس بم با رطوبت کم تر به صورت فله ای بسته بندی می شوند.
  پر فروش ترین و مناسب ترین نوع چینش خرما مضافتی لوکس بم برای مصرف داخلی و یا خارجی، بسته بندی در جعبه های سه ردیفه که به اصطلاح آن را ۳رج می نامند است.

البته کارتن های دو ردیفه یا کارتن های تخت ۲ رج نیز به همان اندازه پر فروش هستند. در هر کارتن مادر ۱۲ عدد جعبه را می چینند.
بهترین و مناسب ترین وزن برای مصارف داخل کشور همان وزن ما بین ۸ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم است.
در وزن ۸ تا ۱۰ کیلوگرم خرما مضافتی لوکس بم از کیفیتی مناسب و شیره مطلوبی برخوردار است و نقطه مقابل مصرف داخلی، برای مصرف خارجی از وزن هایی ما بین ۶٫۵ کیلوگرم تا ۷٫۵ کیلوگرم مصرف می گردد.
دلیل مصرف بیشتر این وزن از خرما مضافتی لوکس بم دارا بودن از شیره کم و شرایط خوب نگهداری است.

خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی

مهم ترین نکات قبل از خرید عمده خرما مضافتی

عوامل زیر نه تنها در مصرف خرما، بلکه در قیمت خرما مضافتی نیز موثر هستند. مثل:

 • درشتی خرما مضافتی
 • مقدار شیره موجود در بسته بندی خرما مضافتی که شیره می تواند طبیعی یا مصنوعی هم باشد
 • رنگ ظاهری خرما که باید حتماً مشکی تیره باشد
 • دارای ضربه و له شدگی و نیز قاطی شدن خرما مضافتی نباشد

به جز ویژگی هایی که در بالا گفته شد، به سبب فروش بالا و علاوه بر آن توسعه خرما مضافتی لوکس بم، این خرما باعث شده تا مشاغل و منابع درآمدی بسیاری در کشور برای افراد مختلف ایجاد شود.
دلیل کارآفرینی خرما مضافتی لوکس بم، پرفروش‌ بودن این خرما می باشد. به جز این، قضیه مادی فروش خرما مسئله دینی و با برکتی است که در این سال ها باعث شده تا جمعیت زیادی از جوانان در کشور با تلاش و کوشش در این امر بتوانند برای خود درآمدی کسب کنند.
البته گفتنش خالی از لطف نیست که با توجه به اهمیت بالای صادرات محصولات غیر نفتی، صادرات خرما هم در این سال ها سبب شده تا کسب و کار بسیاری از مردم رونق پیدا کرده و به اقتصاد کشور کمک زیادی کند.

نحوه فروش و صادرات خرما مضافتی در بازار امروزی

آخر فصل تابستان زمان بسیار حساس و قابل توجهی در شهر بم به شمار می آید زیرا که این فصل، زمان برداشت خرمای مضافتی لوکس بم است.
خرما مضافتی لوکس بم، بعد از برداشت در شهر بم نگهداری و بسته بندی شده و با راه های اصولی و استاندارد های روز کشور با وسایل حمل و نقل مطمئن، از طریق حمل و نقل زمینی یا از طریق حمل و نقل هوایی به تمام نقاط کشور و جهان برده می شود.
همچنان با گذشت سال های بسیار و نیز وجود خرماهای گوناگون در میان مردم، خرما مضافتی لوکس بم هنوز یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین خرماهای کشور به حساب می آید.
به همین دلایل باید خرما مضافتی لوکس بم در زمان بسته بندی، ظاهر مناسبی داشته باشد که به جز ظاهر، کیفیت خرما هم خوب باشد.
سردخانه هایی برای نگهداری خرمای مضافتی به کار برده می شوند، باید از سیستم تهویه عالی، بخش شستشوی خوب و البته طبقه‌بندی استاندارد برخوردار باشند.
علت این سخت گیری ها این است که خرما مضافتی لوکس بم باید در شرایطی بسیار خاص نگهداری شده و نیز به اتاق های دارای گاز متیل مجهز بوده و ابزار ضد عفونی کننده هم باید در آن وجود داشته باشد.
خرما مضافتی لوکس بم کیفیت های مختلفی می تواند داشته باشد و همه خرماهای مضافتی بم که در بازار وجود دارند، از یک کیفیت و یک قیمت برخوردار نیستند.

خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی

سفارش خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی بسته بندی

شرکت ما می تواند خرما مضافتی لوکس بم را در حجم بالا تهیه کرده و ارسال کند.

همچنین می تواند خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی را در کیفیت های متنوع برای شما عزیزان فراهم کند. پس کافیست همین حالا در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارش خرید اینترنتی انواع خرما مضافتی بسته بندی اقدام کنید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خرمای پیارم حاجی آباد

صادرات خرمای مضافتی خشک بم به ترکیه

خرمای مضافتی خشک بم به کشورهای بسیاری از جمله ترکیه صادر می شود. آیا از …