هیرمانا
پنج شنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / خرید عمده خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد

خرید عمده خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد

خرید عمده خرما کلوته صادراتی عنبر آباد، از فروشگاه های آنلاین معتبر به سهولت قابل انجام است. خرما کلوته یکی از انواع خرما است که دارای شباهت های فراوانی به خرمای مضافتی می باشد اما تفاوتی در این دو خرما وجود دارد و آن روشن تر بودن رنگ خرمای کلوته نسبت به دیگری می باشد.

خرمای کلوته مرغوب کجا برداشت می گردد؟

خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد یا همان خرما کلیته، یکی از معروف ترین و رایج ترین خرماهای مربوط به کشور ایران می باشد و در مناطقی که به طور عمده خرما رویش دارد، می توان این نوع خرما را یافت.
یکی از مناطقی که خرمای کلوته در آنجا رویش خوبی دارد، منطقه عنبرآباد است که گفته می‌شود، خرمای کلوته صادراتی عنبر آباد مربوط به این منطقه یکی از بهترین و با کیفیت ترین خرماهای کلوته در میان سایر مناطق تحت کشت این نوع خرما است که باتوجه به کیفیت مرغوب آن، عنوان خرمای کلوته درجه یک را به آن نسبت داده‌اند.
یکی دیگر از مناطقی که خرمای کلوته به طور عمده در آن یافت می‌شود منطقه جیرفت در استان کرمان می باشد. در واقع جیرفت نیز مانند عنبر آباد یکی از با کیفیت ترین محیط های کشت خرمای کلوته در سراسر ایران را شناخته شده است.
اما این بدان معنا نیست که این خرمای کلوته تنها در همین مناطق یافت می‌شود، بلکه رویش این خرما را نیز در دیگر مناطق کشور ایران نیز می توان به خوبی رویت کرد. و بخش عمده‌ای از زمینهای زیر کشت خرما در شهرهای مختلف، مربوط به کشت این نوع خرما می باشند.
با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع خاک منطقه تحت کشت، زمان رسیدن و برداشت این خرما در مناطق مختلف، متفاوت است. اما به طور میانگین از اوایل شهریور تا اواخر این ماه زمان رسیدن یا برداشت خرمای کلوته می دانند. این نوع خرما یکی از محبوب ترین و با ارزش ترین خرماهای رویش پیدا کرده در ایران می باشد و از مجموعه با اهمیت ترین خرماهای کشت شده در کشورمان در استان های مختلف می باشد.

خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد

کیفیت خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد

همانطور که در متن قبل گفته شد خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع این خرما می باشد به طوری که به آن خرمای کلوته درجه یک می گویند.
‌خرما کلوته کشت شده در این منطقه شامل ویژگی ها و کیفیت خاصی می باشد که باعث شده تا نسبت به دیگر خرماهای کشت شده در سایر مناطق کشور از همین نوع برتری پیدا کند.
از ویژگی های آن می توان به کیفیت و طعم شیرین و دلچسب آن، خواص فوق العاده و مقوی آن برای بدن، سهولت در حمل و نقل و نگهداری در انبارهای ساده، قیمت مناسب، انبوهیت تولید این خرما در این منطقه، رنگ مورد پسند عموم و غیره اشاره نمود.
لازم به ذکر است که هنگام خرید این نوع خرما باید به ویژگی های ظاهری آن توجه ویژه نمود؛ به طور مثال خرمایی کلوته درجه یک، باید از لحاظ اندازه و شکل ظاهری یک دست باشد و گوشت خرما حالت له شدگی، چروکیدگی و یا تخریب شده نباشد.

خرما باید عاری از هرگونه آسیب دیدگی توسط پرندگان مختلف، پوسته پوسته شدن و همچنین کرم خوردگی یا هر گونه آفت دیگری نباید ‌بر روی میوه این نوع خرما آسیب ‌رسانی کرده باشد. بنابراین باید میوه آن باید درشت، نرم و رنگ آن مورد قبول باشد تا بتوان عنوان یک خرمای با کیفیت و درجه یک را به آن نسبت داد.

صادرات خرما کلوته به بازار داخلی و خارجی

با توجه به انبوهیت و میزان بالای تولید این نوع خرما در برخی از مناطق کشور، از جمله عنبرآباد به آسانی می توان به این موضوع پی برد، که این خرما در کشور از صادرات خوبی برخوردار می باشد.
خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد از گذشته تا کنون چه در بازارهای خرید و فروش داخلی، چه خارج از کشور طرفداران زیادی داشته و هرروزه نیز بر محبوبیت آن افزوده می شود.
شایان ذکر است که این خرما از نمونه های بسیار پرفروش خرما در کشور ایران و خارج از کشور می باشد.
خرمای کلوته در کشورمان چه در شهرها و مناطقی که کشت می‌شوند و چه سایر مناطق طرفداران زیادی پیدا کرده است بنابراین در داخل کشور از صادرات خوبی برخوردار است و به سایر مناطق کشور مخصوصا مناطقی که از رویش این خرما محروم هستند به صورت داخلی صادر می شود.
همچنین خرمای کلوته با توجه به طعم خوب و شیرین خرما و مزایای فراوانی که برای بدن انسان دارد در خارج از کشور طرفداران زیادی پیدا کرده و تعدادی از کشورهایی که در همسایگی خلیج فارس قراردارند و همینطور تعداد بی شماری از کشورهای اروپایی خواستار مقادیر فراوانی از این خرما میباشند. به همین جهت این خرما در انواع بسته بندی ها با اشکال مختلف با توجه به مقصد مورد نظر در بسته های دو و سه کیلویی جهت عرضه داخلی و بسته های ۵ یا ۱۰ کیلویی برای صادرات خارج از کشور مهیا می شود.

خرمای کلوته صادراتی عنبرآباد

سفارش خرید عمده خرما کلوته با قیمت روز

سفارش خرما کلوته صادراتی عنبر آباد، مانند هر کالا و یا خوراکی دیگری می توان به صورت اینترنتی انجام شود حالا این که هنگام سفارش اینترنتی باید توجه ویژه‌ای به قیمت محصول داشت و آن را با سایر اجناس مقایسه نمود.
برای سفارش خرمای کلوته می‌توان به سهولت اقدام نمود و با در یافت خرمایی با کیفیت و درجه یک را با بسته بندی سالم و تمیز، در تعداد دلخواه انجام داد. خرما کلوته را میتوان هم از عمده فروشان حاضر و هم از خرده فروشان که همان فروشگاه ها و مغازه های موجود در سطح شهر می باشند، تهیه نمود.
بدیهی است که درصورتی که این محصول را از عمده فروشان و مراکز مربوطه تهیه نمود، همانند هر محصول دیگری با قیمتی مناسب تر به فروش می رسد.

لازم به ذکر است هنگام خرید خرما، به خصوص خرید اینترنتی و غیرحضوری، از فروشگاه های آنلاین معتبر تهیه نمود تا نسبت به سالم، ایمن و اصل بودن محصول مورد نظر اطمینان کافی را داشته باشید تا با غفلتی اندک، خدایی ناکرده گرفتار افراد سودجو و سایر عواقب محصولی که خواستار آن بودید، نشوید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما کلوته صادراتی

فروش خرمای کلوته بسته بندی مرغوب کهنوج

فروش خرمای کلوته کهنوج به صورت بسته بندی و عمده ممکن می باشد. آیا می …