هیرمانا
جمعه , آذر ۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی صادراتی / خرید عمده خرما مضافتی صادراتی سراوان

خرید عمده خرما مضافتی صادراتی سراوان

خرما مضافتی سراوان دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. در عین حال دانه های این نوع خرما درشت و آبدار است. خرید عمده خرما مضافتی صادراتی سراوان نیز بازار خوبی دارد.
خرما میوه ای شیرین و انرژی زاست که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، خواهان بسیار زیادی دارد.
یکی از ارقام خوشمزه خرما در ایران، خرمای مضافتی هست که شاید کمی بیشتر از سایر ارقام خرمای برداشت شده در ایران، شناخته شده بود و در سبد خرید خانواده ها، جایگاه بیشتری داشته است.

آیا می دانید که برای خرید عمده خرما مضافتی صادراتی، چه راهکاری، بهترین و مطمئن ترین شیوه می باشد؟ پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده، خرید خرما مضافتی از مجموعه بازرگانی خرما هیرمانا را تجربه نمایید.

خرما مضافتی سوغات کدام شهر است؟

خرمای مضافتی، خرمایی پرطرفدار است که تقریبا همگان طعم و مزه ی ان را دوست دارند. این خرما محصول اصلی شهرستان بم در استان کرمان می باشد.
خرمای مضافتی شهرستان بم بسیار مشهور است به طوری که شاهد شنیدن کلمات خرمای مضافتی و بم در کنار یکدیگر نیز هستیم.
با توجه به این که ما خرما مضافتی صادراتی را منسوب به شهرهای دیگری هم شنیده ایم، می خواهیم بدانیم آیا خرمای مضافتی در شهرهای دیگر بجز بم نیز کشت و تولید می شود؟
و یا اینکه این نوع از خرما فقط به شهرستان بم اختصاص دارد؟
همچنین می توانیم بگوییم آیا در سایر نقاط دنیا نیز مناطقی وجود دارد که بتوانند خرمای مضافتی را زیر کشت ببرند؟
شایان ذکر است بگوییم خرمای مضافتی تولید شده در شهرستان بم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در شهری مانند جیرفت که در واقع فاصله ی چندانی با بم ندارد، کیفیت این نوع خرما قابل مقایسه با خرمای مضافتی بم نیست.
در سال های گذشته صادر کنندگان خرما نیز شاهد روند افزایشی صادرات خرمای مضافتی بوده اند.
در یک سری شهرها همانند جیرفت، شهرهای استان هرمزگان، بوشهر و شهرهای دیگر نیز خرمای مضافتی تولید می شود اما باید بدانید در سطح کیفیت خرمای مضافتی بم نمی باشد.
خریداران خرما چه در شهرهای داخلی و یا کشورهای خارجی بیشتر در هنگام خرید این نوع خرما تمایل دارند، حتما خرمای مضافتی بم را خریداری کنند.
کشور ما در تولید خرمای مضافتی دارای پتانسیل بالایی است.
کشورهای عربی به عنوان رقیب ایران در تولید خرما هستند که در تولید این خرماهای مضافتی محروم می باشند.
این موضوع که خرمای مضافتی فقط در ایران تولید می شود می تواند بیانگر این نیز باشد که صادرکنندگان خرما با رعایت موارد صادرات به خوبی می توانند بازار خوبی در این زمینه داشته باشند.
در داخل کشور، اکثر مردم با توجه به ذایقه شان و همچنین قیمت مناسب این خرما نسبت به خرماهای دیگر، خرید و استفاده از این خرما را ترجیح می دهند.

خرما مضافتی صادراتی

خرما مضافتی صادراتی سراوان چه کیفیتی دارد؟

به راحتی می توان گفت از شهر هایی که تولید دانه درشت ترین و مرغوب ترین خرماهای مضافتی را دارد، شهرستان سراوان است.
خرمای مضافتی، همان خرمایی است که به دلیل وجود عدم امکانات لازم در سراوان، به صورت فله ای و عمده و یکجا به پاکستان فروخته می شود و در آنجا با بسته بندی کاملا شیک و صادراتی به کشورهای اروپایی به نام خود پاکستان صادر می شود.
با اینکه خرمای مضافتی، خرمایی یخچالی می باشد اما بخاطر کیفیت بالایی که دارد پس از طی یک هفته مسیر همچنان همان کیفیت اصلی خودش را حفظ می کند.
این نیز مشاهده شده است که بعضی کشاورزان سراوانی نیز این خرما را در بسته بندی خرمای مضافتی بم بسته بندی کرده و به واسطه ها و بازار می فروشند اما قابل ذکر است که بدانید تفاوت فاحشی بین خرمای مضافتی بم و سراوان است.

خرمای سراوان از نظر درشتی و اندازه تقریبا اندازه خرمای بم است و از نظر طعم و شیرینی نیز مرغوب می باشد.
خرمای سراوان سردی خاصی در سینه ایجاد نخواهد کرد همچنین پس از مدتی شیره ی خاص و نایابی از خودش تراوش می کند که باعث تازه ماندن خرما حتی پس از گذشت یک سال در یخچال می شود.
اگر خرما را در یک ظرف در بسته هم نگهداری کنید پس از مدتی می توانید این شیره ی نایابش را جمع آوری کنید. این در حالی است که حتی فعالیت و فرآوری خاصی را روی آن خرماها انجام نداده اید.

خرما مضافتی صادراتی

خرید عمده خرما مضافتی با کیفیت بالا

خرید عمده ی خرمای مضافتی شاید به نظر کار دشواری نباشد، اما اگر کمی نابلد باشید فروشندگان عمده می توانندخرمایی را به شما بفروشند که یکدست نیست.
یعنی همه کیفیتی در بار وجود دارد که این موضوع می تواند برای فروش خرماها دردسرساز باشد و به خاطر این موضوع به مشکل بر بخورید.

خرمای مضافتی با کیفیت بسیار بالا را می توانید از سراوان خریداری کرده و با بسته بندی شیک پسندیده صادر نمایید و یا با بسته بندی مورد پسند بازار داخلی به شهرهای داخل ایران ارسال کرده و در معرض فروش قرار دهید.
در بسته بندی خرما مضافتی صادراتی، ایتدا خرماها وارد مرحله سورتینگ و جداسازی خرماهای باکیفیت و کیفیت درجه دو می شود پس از شست و شو و ضد عفونی به صورت فله در کارتن های پنج و ده کیلوگرمی بسته بندی می شوند.

خرما مضافتی صادراتی

بسته بندی خرما مضافتی برای صادرات

کشور ما ایران از نظر تولید انواع خرما جزو چهار کشور برتر و نخست جهان می باشد.
اما این موضوع در حالی است که از نظر صادرات در رتبه ی بسیار پایینی نسبت به سایر کشورهای تولید کننده و همچنین صادرکننده قرار دارد.
عواملی وجود دارند که سبب ضایعات خرما آن هم به مقدار خیلی زیاد می شود از جمله بسته بندی نا مناسب و عدم رعایت اصول و موازین بهداشتی در کارخانه های در حال فعالیت است.
هدف اصلی در بسته بندی های خرما می تواند این گونه بیان شود که بسته بندی باید طوری باشد که در زمان انبارداری و حمل و نقل و توزیع و تا زمان رسیدن خرما به دست مصرف کننده، باید مشخصات مهم خرما حفظ شود و خراب و گندیده و یا ترش نشود.
بسته بندی خرما باید بیان کننده مشخصات خرما و ویژگیهای آن باشد و باعث ترغیب مشتری به خرید مجدد همان محصول شود.
بسته بندی درست و جذاب سبب تقویت برند صاحب کالا می شود و باعث افزایش و تثبیت در بازارهای جهانی می شود.
انواع بسته بندی به این صورت هستند:

  • بسته بندی های فله ای و سنتی برای مصارف عمومی و صنعتی
  • بسته بندی های جزیی
  • بسته بندی های صادراتی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نرجس فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09171347651
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com